| Stefaniaelena1234 a întrebat:

Simt ca nu sunt destul de frumoasa. Oare asa e sau ce e de fapt?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da-mi o poza cu tine, imediat voi vedea simetria fetei si isi spun daca esti frumoasa sau nu, conteaza foarte mult simetria fetei
uite fete simetrice

http://www.national.ro/wp-content/uploads/2014/02/fata-8.jpg
dupa cum vezi o fata asimetrica, deformata nu este placuta
http://www.flu.ro/imgarticole/15126/simetria-fetei-umane_big.jpeg
isi poti testa simetria aici http://www.anaface.com/

| Hammurabi a răspuns:

Asta e părerea ta sau ai cerut și părerea altora?
Noi cum am putea să-ți spunem dacă e așa sau nu dacă nu avem măcar o poză cu tine?

| Nemessys a răspuns:

Daca este parerea ta, sunt mari sanse sa fie gresita deoarece tu iti vezi fata aproape zilnic si esti obisnuita cu ea. Insa altii nu, iar cei din jurul tau te pot considera frumoasa > happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cum esti daca iti place cum esti atunci e ok, ce-ti pasa parerea altora? inteligenta diferentiaza omul aspectul ne apropie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie mai e si "destul de frumoasa"? Pentru cine? Pentru ce? Nu exista asa ceva. Esti frumos sau urat. Nu exista "destul de".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie. Daca nici macar tu nu iti dai seama, noi cum crezi ca am putea?

| BIBI2308 a răspuns:

Fiecare dintre noi ne vedem mai urati decat suntem. Oricat de frumosi am fi, noi ne vedem cu putin/mult urati decat suntem de fapt.
Se poate pentru ca suntem obisnuiti cu noi si din cauza faptului ca ne vedem zilnic, ne-am plictisit de fata noastra.
Eu sunt sigura ca esti frumoasa, chiar daca nu am vazut nici o poza cu tine. Unul dintre indicii fiind chiar faptul ca ai pus aceasta intrebare (inseamna ca te intereseaza aspectul tau).