| ChPuCCa a întrebat:

Stie careva( doar pentru fete) daca exista vreo pastila pentru a iti opri sangerarea in perioada menstruatiei? Va rog as vrea un raspuns urgent pentru ca trebuie sa plec la mare si "am cazut din cires tocmai acum" big grin.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai du-te la doctor, nu lua asa dupa ureche pentru ca daca ii zici ca ai nevoie de asa ceva el poate sa iti dea niste pastile mult mai bune decat zice noi

| alexandramm a răspuns:

As stii eu doar ca e si pentru altele (de care nu pot spune) foloseste yaz