| Ayako a întrebat:

Stiti cumva cum as putea "sa cuplez" (nu stiu cum sa ma exprim altfel) 2 colegi de clasa? Mentionez ca sunt prietena cu amandoi. Aproape toata clasa crede ca ei 2 se plac dar, EA nu vrea sa recunoasca. Dau funditaaa big grin

Răspuns Câştigător
| MyNameIsCata a răspuns:

Pai vorbesti particular cu cei doi mai intai il intrebi pe baiat iti place de X acesta iti va rspunde sa zicem cu da iar apoi ii zici fetei acelasi lucru daca spune da, aranjezi o intalnire zic de ex vi cu mine la un suc.In cazul in care vin amandoi incepi sa le pui diferite intrebari deschizi subiecte noi etc.Bafta