| anonim_4396 a întrebat:

Stiti emisiunea aia de pe Disney Channel cu moda parca Kaching se intituleaza, dar cand o caut pe youtube nu gasesc nimic.Va rog spuneti-mi cum sa scriu ca sa imi dea ce trebuie. Dau funda. big grin

Răspuns Câştigător
| Justmeandmysmile a răspuns:

Nu se numeste kaching se numeste Get The Look uite aici link si ai prin dreapta mai multe video-uri da acum stii numele :D :http://www.youtube.com/watch?v=k6VJgGuz5PM

2 răspunsuri:
| zuziOoO a răspuns:

Get the look pe yt sunt episoade in engleza

| DisneyChannel a răspuns:

Cred ca te referi la emisiunea "Get The Look". Scri pe www.youtube.com Get The Look. Ai grija, trebuie sa cauti mult, deoarece majoritatea episoadelor sunt in engleza.