| DOGinthecartie a întrebat:

stiti prima bara de la chat de la facebook. E adevarat ca acolo se vad prietenii care te viziteaza cel mai mult pe facebook sau cele care iti urmaresc pozele?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te referi la cifrele acelea din parantezza din bara chatului? Cifrele acelea reprezinta cati prieteni sunt on line si nu cine te viziteaza cel mai des.

| τττ a răspuns:

Bună.
Nu,acolo unde sunt cifrele acelea îți arată câți prieteni ai online.Nu ai cum să vezi câți prieteni ți-au vizualizat profilul.Ah, mai sunt unele link-uri unde îți arată prietenii ce-ți vizitează profilul, dar nu sunt adevărate.
Pa, pa.

| NuImiSpunNumele a răspuns:

Nu, acolo arata cati prieteni ai online (conectati). Nu o sa iti arate niciodata, cine iti viziteaza profilul de Facebook.
Sper ca te-am ajutat.