| Xlove64 a întrebat:

Heei!
Stiti ca la facebook in dreapta este lista cu chat unde sunt practic 2 parti
Prima parte unde sunt catva prieteni online, iar a doaua unde scrie,, Mai multi prieteni online ( ) "
Cineva mi-a spus ca in acea prima parte ar fi prietenii online care iti viziteaza cel mai des profilul.
Este adevarat?
Funda

4 răspunsuri:
| DaNeo a răspuns:

Nu prea o am cu FB dar mie in prima parte imi arata prietenii(on line si cativa off line) si in partea a 2 a imi arata prietenii(care sunt admini pe anumite pagini) si adminii paginilor carora le-am dat like
P.S nu prea are rost sa pui astfel de intrebari pentru ca FB acum nu mai are sens la cate schimbari au facut(si vor face) si nu vor da importanta aspectelor ca cel din intrebarea tawinking

| Pricop_Ilinka_Stefana_1995 a răspuns:

De fapt deocamdata cred ca nici macar cei de la Facebook nu stiu ce e cu prima si cu a doua. Dar se zice ca, in a doua, sunt cei cu care nu prea vorbesti. Cel putin asa stiu eulaughing

| kaattyy97 a răspuns:

Da. Funda.

| Tpuuuuuuu a răspuns:

Pai in prima pare iti arata toti prieteni si pe cei on, dar si pe cei off iar in a doua parte t-ii arata doar pe cei online; probabil ca sa ii gasesti mai repede daca vrei sa vorbesti ceva cu ei. >spre exemplu... sa zicem ca ai 1000 de prieteni nu poti sa stai si sa ii cauti pe toti care sunt online si in adoua parte t-ii da direct pe cei care-s on. Funda?