| denis57612 a întrebat:

Sunt baiat si am aproape 16 ani. M am apropiat foarte mult de o fata-colega de banca (a inceput sa imi placa de ea, dar sunt DOAR PRIETENI. M am gandit sa ii cumpar ceva de mos nicolae si de craciun, dar nu prea stiu ce. m am gandit sa ii duc de "mos nicolae" ciocolata si un trandafir, dar ma gandesc sa.nu fie nepotrivit trandafirul pentru doar prietenie. Voi ce parere aveti? As fi bucurs daca imi mai puteti da si alte idei. va rog sa scuzati eventualele greseli de scriere.

3 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Trandafirul nu ar merge, o sa isi faca idei cum ca ti-ar placea de ea, o ciocolata sau ceva ar fi mai ok! happy Alte idei nu prea am ce sa iti dau.

| Brotacel12 a răspuns:

Doar ciocolata e ok

| AnaWlm a răspuns:

Cumpara i o ciocolata Merci si daca intreaba daca e cu mesaj ii spui ca e un merci pentru ca iti e colega de banca.