| Oto1515 a întrebat:

Sunt fata am aproape 14 ani si :
Am 1.64 inaltime
Si 55 kg
E normal?
Am oasele late si ori cat as incerca nu pot si ca o " scobitoare", am slabit 7 kg intr'o luna si tot nu e de ajuns cum as putea fi mai slaba?

3 răspunsuri:
| Mangeyoku a răspuns:

Nu trebuie' sa fii mai slaba, ba chiar din contra, eu zic ca esti totusi prea slaba. Daca vrei sa arati si mai bine, apucata de sport ca sa-ti lucrezi corpul, astfel va arata mai bine tongue

| SaDiCuL a răspuns:

E ok si pare k arati binehappy

| Mariasy39 a răspuns:

E foarte ok cum esti greutatea normala pe care ar trebui sa o ai e 54 de kilograme daca ai slabit e si mai bine deci nu iti mai face griji