| MariusS_5528 a întrebat:

sunt un baiat de 16 ani... peste cateva luni 17 si sunt gras...
De saptamana asta m-am hotarat sa slabesc si sa renunt la multe... fiindca nu prea am succes la fete si vreau sa arat si eu ok si sa nu am probleme cu sanatatea. Am o intrebare cam banala... dar sper sa imi raspundeti.
Daca dupa ce voi slabi si ma voi imbraca cum imi place in ce imi place. etc. nu voi avea succes la fete nici atunci ce ma fac?sad.

8 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Marius,daca o fata te place, este pentru ceea ce esti.Fii tu insuti!

| Kassandra1408 a răspuns:

Iti faci prea multe griji. Felicitari pentru primul pas! Iti recomand inotul - e frumos, nu transpiri si slabesti foarte usor, mai ales dace mananci multe fructe ( si eu sunt plinuta)
Pentru materialiste conteaza fizicul. Dar sunt si fete interesate de personalitate. Asa ca daca le combini cu siguranta vei avea success! Bravowinking

| TrendyHedgehog a răspuns:

Poate ca fetele nu te plac din cauza comportamentului tau nu pentru cum arati.

| JusTMeEmmY a răspuns:

E imposibil fiecare om isi gaseste jumatateawinking alti mai devreme alti mai tarziu
ps:sunt sigur ca vei gasiwinking

| natalia_7677 a răspuns:

Buna idee daca te-ai hotarat sa slabesti, nu trebuie sa-ti faci probleme cu fetele. Daca existe fete care sa te placa asa mai slabut atunci cand te vad ca ai slabit te vor adora. Daca slabesti s-ar putea sa capeti mai multa incredere in tine si le poti agata tu pe fete. Ce zici? Bafta!

| saria a răspuns:

Ok.esti gras.cat de gras, cat esti de inalt.da si tu niste detalii. apropo nu la toate le plac baieti/barbati cu silueta, mie una nu.

| johndoe a răspuns:

Fii pe pace batrane,fa-ti un abonament la sala,tine-te de regimul pe care ti-l da, ca sa iti poti face o forma frumoasa si ai sa vezi ca daca tu te simti bine in pielea ta, si ceilalti te vor privi altfel.Iti trebui C.A.P ca sa reusesti (credinta, ambitie si perseverenta ) asa ca nu mai pierde timpul...

| Remus_8978 a răspuns:

Faci exercitii fizice, jogging, te apuci de un sport.de preferat baschet sau rugby, faci masa musculara si oasele se intaresc, mai multe bune pentru sanatatea ta.cu fetele, daca vei fi tu vei avea acel succes.Bafta mare!
Cu rabdarea treci si marea!