| valyfornike a întrebat:

Ma numesc Valy am 14 ani si 2 luni am 52 de kg si totusi arat gras cum pot sa fac sa slabesc nu imi place deloc cum arat

14 răspunsuri:
| m4them4tic a răspuns:

Esti prea scund si de aia pari gras.

| adi4ever a răspuns:

Si eu la aproape 14 ani si am 68 de kg ce sa mai zic? daca tu te consideri gras eu ar trebui sa ma consider moby dick?

| adi4ever a răspuns:

Ohoooo tata 1, 50laughing si eu am 1, 71laughing deci nu's gras dupa ce ti-am aflat inaltimiealaughing

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Sincer, la 14 ani mi s-ar parea chiar f putin 52 kg daca nu as stii ce inaltime ai tongue Eu am tot 52 kg, numai ca am 1. 68 laughing... Dar depinde si de structura corpului. Nu stiu acum... te sfatuiesc sa nu mananci dulciuri, sa faci sport, si fara prea multa leneveala laughing Succes!winking

| dydy21 a răspuns:

1. ce inaltime ai.
2. nu cred ca esti gras
3. eu cred ca este vorba despre structura corpului tau...
4. daca chiar consideri ca esti gras intereseaza-te pe net de o dieta.
Sfat: nu tine o dieta dupa ureche. Risti sa te ingrasi mult mai rau si mai repede.
Ar trebui sa ti o dieta fixa pe care sa o combini cu multa miscare, sport
>big grin

| Nita a răspuns:

Eu am 80kg... dar 1. 85m. Singurul lucru pe care trebuie sa il faci e sa faci miscare si sa mananci sanatos. Si eu sunt cat d cat gras, dar asta nu ma face sa nu mananc bine tongue Succes

| Aditzu1988 a răspuns:

Aveam un prieten mai de mult care era in situatia ta. A alergat zilnic, nu exagerat de mult dar se forta cat putea.Ai sa mai cresti in inaltime...vei fii mai uniform daca vei face ceva mai multa miscare.

| valyfornike explică:

laughing esti funny moby dick iauzi

| valyfornike explică:

Am 1. 50 cam asa cred straight face

| valyfornike explică:

Nu stiu sigur cat am malaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danseaza doua ore pe zi, nu manca multe dulciuri, respenta mesele principale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-danseaza doua ore pe zi
-nu manca multe dulciuri
-respenta mesele principale ale zilei

| Lost Angel a răspuns:

Depinde si de inaltime

| yoAmalia a răspuns:

Tu vrei sa slabesti?laughing)Si cand te gandesti ca eu vreau sa ma ingraslaughing). Ha!laughingMie nu mi se pare ca esti gras.Cum au zis si ceilalti.Este vorba despre structura corpului tau.winkingFa multa miscare si sport.Niciodata sa te gandesti sa nu mananci sau sa ti o dieta. Fa mult sport.Iti urez norocwinking