| missunderstoodx a întrebat:

Tocmai am strans 900 lei din alocatii si ma gandeam sa ii cheltuiesc. Electrocnice am, aproximativ noi-noute, la fel si haine, dar tot o sa imi mai cumpar din acei bani. Ce sa imi cumpar?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă oricum nu-ți dorești nimic de ce nu-i ții deoparte pentru când chiar o să-ți dorești ceva?! n-am înțeles niciodată mania asta de a cheltui bani doar de dragu de a-i cheltui

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mai strange bani pana o sa iti dai seama de ce ai nevoie.

| Nemessys a răspuns:

Dacă nu știi ce sa cumperi e clar ca nu ai nevoie de ceva momentan, asa ca îți recomand să îi strângi în continuare.

Dacă tu îți iei acum un lucru doar de dragul de a cheltui, mai târziu ți se poate strica telefonul de exemplu și crede-mă ca o sa regreți alegerea făcută în urma cu ceva timp pentru ca acei bani ți-ar fi prins bine în acel moment.

Oricum, noj degeaba zicem,, cumpăra aia" dacă tu nu ai nevoie sau nu îți place

| missunderstoodx explică (pentru Nemessys):

N-am intrebat

| Nemessys a răspuns (pentru missunderstoodx):

Atunci semnul ala de întrebare de ce se afla acolo? A apărut neinvitat?

Dacă nu ai întrebat, atunci de ce ai mai scris aia? Sa ne informezi?

| Werrich a răspuns (pentru Nemessys):

Cred că semnul întrebării este un emoticon pe care Tpu.ro nu îl recunoaște.

| Nemessys a răspuns (pentru Werrich):

Daaa, ma gândeam la asta. Tot vedeam răspunsuri cu,,? "

| missunderstoodx explică (pentru Nemessys):

-_-

| Dana2103 a răspuns:

Ii investesti cum poti