| dani97 a întrebat:

trec in clasa a 9-a. cum e prima zi de liceu? dar prima saptamana, adica stam 6 ore in prima saptamana sau doar 2-3 ore? mersi funda:X

3 răspunsuri:
| Ammy93 a răspuns:

Prima zi de liceu depinde de colegii pe care ii vei avea. Daca sunt cu nasul pe sus nu va fi asa bine. La inceput, pana iti cunostii toti profesorii si chestii nu ve-ti sta asa mult. Dar in a doua saptamana programul va fi mai strict. Nu-ti face probleme, nici nu iti vei da seama cand or trecut 4 ani.

| claustrofob a răspuns:

Pai depinde la ce liceu esti! In prima zi clar ca nu o sa stai decat 2-3 ore poate nici atat. Apoi urmatoarele zile depind de cat de repede or sa faca orarul si toate celelalte. La mine la liceu inca din a 3 zi am inceput sa facem ore normale dar dupa cum ti-am mai spus depinde si la ce liceu esti! Succes in noul an scolar!

| miriam31 a răspuns:

O sa primesti botezul de la cei din a12a:d daca esti "smecher",, sau nu daca ai 'pile" la cei mari:d funda?batting eyelashes