| dani97 a întrebat:

Hey TPU... mai e un pic si incep liceul. trec in clasa a 9-a si am auzit ca am cel mai rau diriginte posibil(adica anul trecut nici nu a facut banchetul cu clasa lui de a 9-a/ e prof de istorie). ce cadou sa ii duk in prima zi de liceu?cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying( si eu care ziceam ca o sa plec mereu de la ore). mersi funda:X

2 răspunsuri:
| DeeVee a răspuns:

laughing) Viata de liceu nu e prea usoara nu? Desigur la inceput auzi multe vorbe prin liceu despre anumite persoane, dar de cele mai multe ori se dovedesc a fi false, deci nu iti face probleme in privinta asta. In cazul in care este adevarat zvonul in privinta dirigintelui tau ai putea incerca sa il convingi in legatura cu banchetul, eventual sa iti rogi si colegii sa te ajute daca intr-adevar doriti sa faceti ceva. Multa bafta.

Dee.

| Ana235 a răspuns:

Nu ii du! Am avut profesorii de genul si ei urasc lingusitorii! Sau vb cu clasa si luati-i ceva impreuna, pentru a face o buna prima impresie.