| Marin321 a întrebat:

Hey TPU!

Uite o chestie...
Am un prieten care are foarte mare succes la fete, dar de ce nu prea stiu.
Adica e genul ala care le baga incontinu inseama si le cere sa faca chestii pentru el. Le povesteste lucruri despre el dar mare parte sunt doar minciuni.
Eu nu sunt asa de sciabil, ma gandesc sa imi adaptez comportamentul la al lui.
Adica si eu povestesc despre ce vreau sa fac, care sunt planurile mele de viitor si etc... da ii captez atentia unei fete dar asta doar daca sunt eu cu ia... si pret de cateva minute, nu mai mult. (Si nu va ganditi ca vorbesc doar despre mine, o intreb si pe ea chestii legate de viata ei)

Adica mereu cand sunt inconjurat de persoana necunoscute sunt tacut, fac rar cate o gluma... asta pana ne cunoastem putin, dupa incep sa mai vorbesc si eu.

O fi bine sa incerc sa fiu ca el... o copie de 1 la 1?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Asta merge doar cu fetite proaste, scuzati-mi expresia. Sa-l vezi la facultate (daca ajunge), ce frumos se trezeste. laughing Cum din Don Juan ajunge sa nici nu-l salute alea.

3 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Cu anumite talente te nasti, nu se pot invata.
Oamenii se simt bine in prezenta lui indiferent ca sunt fete sau baieti.

| Ceva_Aura_1988 a răspuns:

Nu cred ca e o idee buna sa il copiezi. Fiecare om are felul lui de a fi. Usor usor o sa inveti si tu cum sa devii mai sociabil, mai ales daca iti doresti asta.
Problema cu copiatul 1 la 1 e ca o sa devii fals si nu cred ca vrei ca cineva sa te placa pentru ceva ce nu esti.

| TeoCata1804 a răspuns:

Fi tu insuti.