| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

un coleg nici nu pot sa-i zic prieten imi zice o replica fata de canalist german si vreau o replica mai tare ca el ca sa taca odata din gura aia. Vreau cate mai multe replici pentru dusmani.

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Wtf? Mă mir că te afectează ''replica" asta. Adică, e foarte proastă. laughing Spune-i "Asta numeşti tu replică bună? Patetic ", şi lasă-l în pace. Că până găseşte una mai bună n-o să te mai deranjeze.

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ce prostie.
Ar trebui sa dai cu el de pamant.
Si nu, nu ma reger la bataie.Ci sa-l ironizezi pana la epuizare.

| ansdutdettfghf a răspuns:

Hey! o replica buna e atunci cand te face cum zici tu : fata de canalist german atunci spune-i : te rog frumos nu iti mai descrie mama. laughing) sau depinde poti sa zici si familia dar depinde de ce iti spune.
Funda... love struck

| Polaris a răspuns (pentru ansdutdettfghf):

Vouă chiar vi se pare asta o replică bună?:/