| Xenia16 a întrebat:

v-ati gandit vreodata sa scrieti o carte in care sa ilustrati de exemplu dragostea, toate etapele prin care a-ti trecut voi? Apoi sa o cititi peste ani si sa va amintiti cu drag de vremurile acelea? Ce titlu i-ati da? Dau funda pentru cel mai original raspuns

1 răspuns:
| Lorena7712 a răspuns:

Nu m-am gandit la asa ceva dar nu pare o idee rea! I-as da titlul de " Viata mea " sau " O dragoste cu nabadai ". Mereu imi place sa merg pe variantele clasice si nu ceva foarte incurcat din care sa nu poti intelege mai nimic si sa te afunde mai tare in gandire pentru ca simplitatea ramane cel mai sofisticat lucru!
Sper ca te-am ajutat:*