| Heidi93yzzy a întrebat:

Va rog ajutati-ma cat mai reppede! Deci, prietenul meu nu vrea nicicum sa ne intalnim.straight faceMereu imi spune ca nu poate sau ca are treaba si nu poate sa ajunga pe la mine. I-am zis ca merg eu la el dar el a zis ca nu vrea pentru ca cine stie ce o sa zica prietenii lui etcstraight face. Cum sa ii zic ca vreau sa se schimbe? Exagerez eu?

4 răspunsuri:
| AndreeaRox a răspuns:

Inseamna ca ii este rusine cu tine...eu sincer l-as lasa balta.Asta nu este o relatie! Daca nu ai facut-o inca inseamna ca il iubesti mult si ca nu vrei sa renunti la el.Dar ma intreb oare el simte la fel? Atat timp cat te tine ascunsa si nu vrea sa fie vazut cu tine...Imi pare rau.ar trebui sa discuti despre asta si sa-i spui ce simti! Nu exagerezi! Atat timp cat formati un 'cuplu' e normal sa va petreceti mai mult timp impreuna. exagerezi doar daca vrei sa stai non-stop cu elwinking SUCCES!

| MissIndependenttt a răspuns:

NU exagerezi chiar delocc.Estenormal ca atunci cand ai o relatie sa va intalniti si sa stati impreuna cat mai mult timp. Spune'i cum sta treaba, si daca tot nu va vrea sa va intalniti inseamna ca ori are alta prietena si te tine pe post de rezerva, ori ii este rusine cu tine.De obicei baiatul este cel care insista sa va intalniti da.oh go on:*

| LightxD a răspuns:

Nu exagerezi posibil ca prietenul tau ori sa plcitisit de tine... ori nu tine la tine... incearca sa-l faci sa-si dea singur seama ca trebuei sa se schimbe big grin

| ZozoleeEu a răspuns:

NU nu exagerezi si eu trec prina celasi lucru, mai nou cand il sun zice ca e la cafenea sau ca ai ui sunt acolo si nu poate vorbiisad