| Roxidd19 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Deci trebuie sa fac o scrisoare adresata unui actor, cantaret si nu stiu cum s-o fac? Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| IoNuTzZ_4380 a răspuns:

Hey! Depinde de ce vrei sa scrii in ea. Cel mai simplu ar fi sa incepi cu respectul: Domnule Cantaretlaughing si pe parcurs sa folosesti: suneteti, ati, va rog, imi puteti spune...etc si la sfarsit poti sa zici: Cu respect Roxiii, Cu stima Roxiii etc. Cel mai mult conteaza sa se vada respectul si modestia. Succes!

| ViseInCeata a răspuns (pentru IoNuTzZ_4380):

Ea cauta altceva nu doar atat!