| dani97 a întrebat:

va rog frumos dati-mi si mie un sfat! vineri noaptea vreau sa raman la un prieten( party in 2) pentru ca este singur acasa. nu stiu cum sa-i spun bunicii mele, deoarece este cam exigenta si nu stiu daca ar accepta sa raman la el( nu vreau sa ii zic minciuni)... va rog frumos sa ma ajutati, deoarece vreaau neaparat sa raman vineri noaptea la prietenul meu

1 răspuns:
| bya06 a răspuns:

Spune-i ca prietenul tau are nevoie de tine ( se simte rau/e trist/ are probleme ) sau ca pur si simplu ii e teama sa stea singurwinking