| dani97 a întrebat:

va rog frumos dati-mi si mie un sfat! vineri noaptea vreau sa raman la un prieten( party in 2) pentru ca este singur acasa. nu stiu cum sa-i spun bunicii mele, deoarece este cam exigenta si nu stiu daca ar accepta sa raman la el( nu vreau sa ii zic minciuni)... va rog frumos sa ma ajutati, deoarece vreaau neaparat sa raman vineri noaptea la prietenul meu :*:*:*:*

2 răspunsuri:
| BLABLAGAGA a răspuns:

Pai spune-i ca vrei si tu sa te distrezi un pic. Ca doar se termina saptamana. Asta merge tot timpul la mine. Bafta

| Corasonsalvaje a răspuns:

E posibil sa nu te lase sa ramai peste noapte la un baiat..Nu o minti dar nu ii spune tot adevarul. Spune-i ca e un fel de petrecer in pijamale si mai vin doua fete si un baiat si rei si tu sa mergi mai spuneti glume beti un suc mancati ceva, vedeti un film.Sigur te va lasa.Te pup