| NattyMadda a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi! Faza e ca am luat 6 in teza la mate... iar la celelalte materii am numai 8, 9 si 10. Si mai am cateva note mai mici la mate de care maikmea nu stielaughingbig grin! Si faza e ca profa nu ma suporta...anul trecut s`a certat mama cu ea. Iar mama nu intelege ca profa nu ma suporta si de aceea iau note mici. Ea crede ca eu nu imi dau interesul si ca nu vreau sa invat. Nu ma intelege! Si imi tot tine morala, tipa, etc!laughing Ce as putea sa fac sa o conving sa nu mai tipe si sa ii demonstrez ca profa nu ma suporta?big grinau funda! mersi:*

Răspuns Câştigător
| dedfgv a răspuns:

Ceva in genu am patit si eu am luat 5 in teza si in rest am numai de 8, 9 si 10
inceraca sa vb cu diriga\dirigu si poate el\ea o so convinga mai usor pe mama ta

1 răspuns:
| Cherry56 a răspuns:

Pai spune-i pur si simplu si dai exemplu de colegi ca care se poarta la fel.incearca sa vorbesti ca dirigintele sa ii zici ca iti da note mici pentru ca nu te suporta