| PisicutzaTha192 a întrebat:

va rog sa ma ajutati duminica esti ziua celei mai bune prietene si nu stiu ce cadou sa ii fac. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| LuizaLui_Lui_1995 a răspuns:

Buna, avand in vedere ca e fata ii poti cumpara foarte multe lucruri cum ar fi: un parfum, un lantic, o bratara, un inel, puteti sa ca duceti amandoua la cofetarie sau va duceti la ea sau la tine acasa si puteti face acolo impreuna : pizza, o prajitura, puteti sa petreceti si sa ascultati muzica, si ce iti mai trece prin cap.
Bafta!

2 răspunsuri:
| AdmiNuL a răspuns:

Salut! Poti sa-i faci cadou orice ii place ei! De preferat ar fi ceva sentimental. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| ღDiana a răspuns:

Poti sa ii faci cadou un portmoneu combinat cu mai multe culori, un ceas, un portret cu poza voastra, un complet de cercei si colier placat cu aur, produse cosmetice, un parfum.