| InnA_3234 a întrebat:

Va spun voua pentru ca nu am cui.Deci am doua prietene cu care ma vad zilnic, dar ele se imprietenesc cu nu stiu cate gasti de baieti cu care se inteleg de minune.Problema e ca toti (indiferent de varsta) au ceva cu mine si isi bat joc de mine din orice. Cu ele sunt super de treba si draguti etc. dar eu ma simt foarte data la o parte; toti incearca sa scape de mine. Ce as putea sa fac? Cum sa fac sa ma inteleg si eu cu ei sa fiu mai sociabila?

PLEASE HELP crying

Răspuns Câştigător
| madaa a răspuns:

Poate ca problema este ca tu nu esti ca ei si nu incerca sa te schimbi doar pentru niste persoane incearca s aiti faci noi prieteni cu care sa te intelegi nu este ok sa te schimbi pentru ei poate ca ele se inteleg cu ei pentru ca au ceva la mijloc sau secrete impreuna depinde...nu mai iesi cu ei doar cu ele decat sa fi umilita mai bine iti cauti o noua prietena

2 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Poti face ce fac si prietenele tale. Adica sa fii ca ele. Sigur isi vor schimba atitudinea fata de tine.

| Râma a răspuns:

Vezi si tu daca poti sa vorbesti cu ele despre asta daca nu te asculta. chestia asta e nasoala si stiu ca se simte groaznic sa fii pe langa. incearca sa incepi o discutie cu ei. spui un banc ceva si poate intrati toti in vorba. Mult succes