| Stefyi a întrebat:

vara trecuta m-am despartit de prietenul meu. Invatam la aceeasi scoala asa ca este inevitabil sa nu ma intalnesc cu el in fiecare zi. De cand ne-am despartit a devenit cam nesimtit....Eu inca mai tin la el dar nu stiu daca si el la mine...El este o fire mai timida si tot timpul sta cu prietenii lui. Cum fac sa-mi dau seama daca si el mai tine la mine?

1 răspuns:
| alexxaalexxaa a răspuns:

Ai putea sa te duci...in calitate de amica, de colega...la el si sa-l intrebi:

Dar incearca sa nu fii prea insistenta.Nu vei castiga respectul lui, ci doar mila. Fundaa puppy dog eyes?