| slayer678 a întrebat:

Hey! Vara trecuta, prin august, am fost impreuna cu un baiat...cu 6 ani mai mare ca mine (va rog fara hate). A mers bine, numai ca imi tot facea avansuri si tot vorbea despre sex si despre cat de mult isi doreste sa o faca cu mine. Imi tot trimitea poze porno si imi mai spunea despre experientele lui sexuale.Eu nu eram de acord, si i-am spus.
Ne.am despartit in septembrie, cand a inceput scoala. De fapt, nu ne.am despartit, eu am inceput sa il evit si i.am dat block,din senin. Incepuse sa imi fie frica de el. Si acum, la aproape un an, tot imi e frica de el.
Parintii mei nu stiu de el si nici prietenii. De cate ori ii zice ca vreau sa spun cuiva de noi, imi zicea: " de ce sa le spui? Vrei sa te creada o ciudata?"
De fiecare data, ies din casa cu frica ca o sa-l intalnesc. Ce as putea face? Nu prea ies din casa din cauza asta, mi-e tare frica de el.

14 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Calm,pastreaza-ti calmul, da-l dracului de mucos.
Daca te intalnesti cu el te faci ca nu-l vezi, simplu clar si la obiect.

| RAY a răspuns:

Eu cred ca o parte din tine ar vrea sex cu el iar alta parte reprima asta

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le parintilro despre ciudatul asta, pare a fii pedofil, atata vreme cat iti spune ca vrea sa faca sex cu tien si-ti trimite poze porno.
Nici nu m-ar mira sa nu incerec sa te rapeasca sau sa te violeze.
Spune-le parintilor, pentru ca pare un pedofil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad de ce ti/ar fi frica de el daca nu ti/a dat motive ( sa fie violent, sa te ameninte etc ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci bine ca il eviti, si te inteleg de ce iti e frica de el. O fi un obsedat sexual. Si acum suferi, dar aitirziu cit de mult ai fi suferit din cauza lui.

| PIPER23 a răspuns:

Spune'le parintilor tai despre dementul asta pedofil.

Dar daca nu ti'a facut nimic intr'un an, ma gandesc ca poate te'a uitat.

| RAY a răspuns (pentru PIPER23):

PIPER23 cand imi dai nefolositor macar argumenteza asta sau citeste o carte despre reprimarea emotilor

| PIPER23 a răspuns (pentru RAY):

Pai cum sa ii spui fetei, care e speriata de un posibil pedofil, ca de fapt ea vrea sex cu el?

| RAY a răspuns (pentru PIPER23):

Repet citeste o carte de pshiologie, poti incepe cu freud, frica excita fetele cel mai puternic, ea ar vrea sa faca sex cu acel individ, frica aia i provoaca placere vezi sindromul stockholm

| PIPER23 a răspuns (pentru RAY):

Ii las pe cei mai experimentati sa isi dea cu parerea in legatura cu raspunsul tau in cazul acestei fete.

| RAY a răspuns (pentru PIPER23):

Hey! Vara trecuta, prin august, am fost impreuna cu un baiat...cu 6 ani mai mare ca mine (va rog fara hate). A mers bine, numai ca imi tot facea avansuri si tot vorbea despre sex si despre cat de mult isi doreste sa o faca cu mine. Imi tot trimitea poze porno si imi mai spunea despre experientele lui sexuale.Eu nu eram de acord, si i-am spus.

Din asta intelegem ca i-a placut ce a primit, ca acum spune ca nu este ceea ce crede in prezent

Ne.am despartit in septembrie, cand a inceput scoala. De fapt, nu ne.am despartit, eu am inceput sa il evit si i.am dat block, din senin. Incepuse sa imi fie frica de el. Si acum, la aproape un an, tot imi e frica de el.
de fapt nu s-au despartit si ea a inceput sa regrete ca a vorbit cu el
Parintii mei nu stiu de el si nici prietenii. De cate ori ii zice ca vreau sa spun cuiva de noi, imi zicea: " de ce sa le spui? Vrei sa te creada o ciudata?"

De fiecare data, ies din casa cu frica ca o sa-l intalnesc. Ce as putea face? Nu prea ies din casa din cauza asta, mi-e tare frica de el.

i este frica ca ar putea sa-i faca ceva rau in mod rational, in mod emotional e atrasa de el, nu spune nimanui ca nu vrea sa termine drama actuala, de ce nu merge la politie? pentru ca si ea ia trimis poze cu ea asta o jeneaza, povestea e povestita in felul ei de a parea o victima inocenta

| slayer678 explică:

P.s. i.am.dat block in octombrie a anului trecut, in urma unei intalniri intamplatoare. Atunci era ok. Dar dupa ce i.am dat block nu am mai vorbit cu el

| Diaa77 a răspuns:

Din cate spui tu aici nu au facut nici o greaseala tu. Deci au putea sa le spui parintilor tai despre asta insa e un lucru care nu l-am inteles. Tu de anul Trecut ai mai vorbit cu el?

| slayer678 explică (pentru Diaa77):

De cand i.am dat block, nu