| micutzsha a întrebat:

Hey TPUwinking...Vine Pastele si o sa plec la Brasovbig grin:. Ce as putea face acolo ca sa nu ma plictisesc deoarece nu au pcstraight face...si prieteni mei ies afara dupa 19:30cryingcrying. Vreo sugestie?hee heeFunditzsha:X:X

2 răspunsuri:
| DeeaLovesRock a răspuns:

Pai.ia-ti dvd`uri si uita`te la filme.sau.un joc.ori o carte interesanta.

| Oana4340 a răspuns:

Ai putea să te uiţi la un film, citeşte o carte. Poţi să îţi cumperi un joc şi să te joci cu familia.Ascultă muzică...

Sper că te-am ajutatbig grin.