| micutzatah a întrebat:

Ce as putea face in timpul liber deoarece ma plictisesc?

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, păi mâine este weekend aşa că poţi începe cu o mică plimbărică dimineaţa prin parc, nu ar strica un jogging şi o gură proaspătă de rouă, dupamiază poţi scrie la o materie sau eventual citi o carte iar seara la un suc cu prietenii, sigur îţi vei găsi o ocupaţie plăcută şi acceptată de tine.
O seară plăcută!

| ℓαυrıtα a răspuns:

Te poti duce cu prieteni la suc in par unde vrei, iti gasesti un film la care sa te uiti, mai citesti o carte ai o multime de posibilitati.

| ℓαυrıtα a răspuns (pentru ℓαυrıtα):

Parc scuze am gresit