| Gabriel_Floryn_1996 a întrebat:

Vineri am o activitate de Halloween si vreau un machiaj precum Jokerul si nu prea am idee cum sa fac imi fac niste zgarieturi/cicatici false pe fata, aveti idei? Desi am mai vazut pe youtube ca unii aplicau superglue/lac de unghii pe fata iar cand se usca arata ca niste cicatici, credeti ca e ok asta si se mai poate lua?

2 răspunsuri:
| georgiana1316 a răspuns:

Ai putea sa iei un creion de ochi, sau ceara de lumanare topita....merge,si e fain

| Black_Ics_1995 a răspuns:

De la lacul de unghii poti face iritatii urate rau pentru ca este pe fata. chiar nu poti ajunge intr-un market? cei de la kaufland au bagat de 2 saptamani chestii pentru Halloween. Totusi, Joker parca nu avea cicatrici pe fata thinking