| anonim_4396 a întrebat:

Hei daca vreau sa imi lipesc niste unghii false cu ce mi-le lipesc? (lipiciul pe care il cumperi odata cu ele nu este bun deloc). Am auzit ca se poate lipi cu SuperGlue sau ceva asemanator...dar dupa aceea cu ce mi-le dezlipesc? laughing Vreau si eu niste sfaturi!

1 răspuns:
| LoveTenis a răspuns:

Nu cu SuperGlue! Fiindca atunci cand ti le vei deslipi o sa iti deslipesti si unghia...rolling on the floor. Sunt niste lipiciuri specializate.Sau da cu oja alba sau lac ceva pe unghia normala si apoi adauga-o pe aia falsa si gata. si cand vrei sa ti le dai jos este si mai usor ca dai cu acetona