| Yin a întrebat:

O sa organizez o petrecere in pijama si as avea mevoie de niste sfaturi, idei in legatura cu ce o sa facem.

Răspuns Câştigător
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Bataie cu perne, va uitati la filme horor sau comedie, mancati prajituri, ascultati muzica, dansati, etc cauta pe net mai multe idei.

4 răspunsuri:
| Λl๓a a răspuns:

1.Chemi invitatii din vreme ca sa nusi faca alte planuri.
2.Pregatesti muzica buna si le intrebi si pe ele daca pot sa aduca niste CD-uri cu muzica.
3.Pregatesti prajituri cu ravase(poti sa le faci chiar tu), mini-sandwish-uri, pizza, sucuri.
4.Atarni panglici de hartie colorata pe sus.Iei confetti si pui Pinnata.
5. Faci o pinnata cu dulciuri, confetti, etc.
6. SPA
7. Concurs de cantat
8.Concurs de dans
9. Alte jocuri
P. S. mai multe in "Cartea secretelor pentru fete". Funda?

| Yin explică (pentru Λl๓a):

Sunt noua in joc si nu stiu cum se da funda. Poti sa ma ajuti?

| Yin explică (pentru Λl๓a):

Sunt noua aisi si nu stiu sa dau funda. Poti sa ma ajuti?