| ReeaAndreea a întrebat:

voi ati pleca din romania pentru los angeles? [. pana la urma si cu bune si cu rele tot tara noastra e. dar n.as pleca niciodata din cartier pentru alta tara ]

Răspuns Câştigător
| LauraLl a răspuns:

Eu sincer as pleca.doar ca ar fi greu, sa invat liba engleza, sa imi gasesc prieteni noi.sa renunt la gasca mea.crying tongue anyway.eu as pleca doar daca m'as intoarce, adica o excursie ca altfel laughing oricum, sh ca rasp nu e asa de inteligent laughing

7 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Aș pleca fără nici un regret, poate cu regretul că îmi las în urmă prietenii sau famila dar asta ar fi tot.

| lavinia_3755 a răspuns:

Da pentru ca ai duce o viata mult mai buna aici cand esti copil nu-ti dai seama si uitate la mine acum sunt o femeie in toata firea de 28 de ani si sunt plecata de 10 ani in Canada vizitez Los angelesu e minunatwinking nu se stie cetio rezerva viitorul

| CristinaCriss001 a răspuns:

Sincer eu as pleca oriunde, numai sa ies din Romania. Chiar vreau sa imi fac studiile in continuare in alta tara sau sa ma mut dupa ce le termin aici. Pur si simplu nu mai ai nicio posibilitate, chiar daca e tara noastra, a decazut foarte mutl in ochii mei si sper sa imi construiesc o viata in afara ei big grin

| tzze a răspuns:

Daca as avea viata asigurata acolo as pleca,nu pentru totdeauna ci pentru o perioada de timp. In Romania viata e cat de cat mai usoara, scoti destul de usor bani si nu te chinui, dar e chiar scump sa traiesti acolo, nu ca aiciwinking

| xpppppp a răspuns:

Eu am niste planuri sa plec in LA stiu limba engleza si stiu si cum se conduce acolo e frumos si merita imi iau si familia cu toti acolo merita! LA babylaughing)

| Dely_3785 a răspuns:

Ador Los Angeles-ul, dar nu mas muta in el, doar sa merg in vizita o luna sau cel mult doua.Ai dreptate,totusi Romania este tara noastra,si eu sunt de parere ca,chiar este frumoasa, nu? Ori cum ador los angeles-ul, mi-ar place sa-l vizitez!

| Dely_3785 a răspuns:

Sa stii, chiar ador los angelea-ul, dar nu m-as muta acolo.Sa merg in vizita o luna cel mult doua, da dar ori cum si Romania este tara noastra si cum ai spus si tu "cu bune cu rele".Mi-ar place sa vizitez los angeles-ul!