| JetBlueJet a întrebat:

happy Voi ce metode de invatare aveti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Citesc odata ce am de invatat si dupa incerc sa retin pe paragrafe. Dar nu prea reusesc( de multe ori).
Dar daca e linstine in jurul meu, mai merge.

| J0B0MAT a răspuns:

Invat ascultand muzica.Altfel nu se prinde nimic de mine.Dar stiu ca metoda asta nu merge la toata lumea...

| Divy a răspuns:

Cu burta pe carte laughing

| JetBlueJet explică (pentru Divy):

Sa stii ca am pus-o sub mine (pe carte) Si nu merge laughing

| Divy a răspuns (pentru JetBlueJet):

Nu tongue nu pui cartea sub burtă ci curta pe carte, trebuie să o simți ca foameawinking exact așa și teoretic vorbind merge ^_^

| Dugalle a răspuns:

Clasic, pun mana pe carte si invat ceea ce trebuie sau ceea ce cred ca trebuie ca sa iau un examen cu minim 5.