| Dazyy a întrebat:

Voi ce parere aveti despre clasa a9-a cum este la liceu?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Irina117 a răspuns:

Buna! Eu trec clasa a X-a, deci anul trecut am fost si eu boboaca! Este un nou inceput, o noua etapa. Iti faci colegi noi, profesori noi, materii noi.Si ce e dragut...BALUL BOBOCILOR, unde bineinteles, bobocii sunt in centru atentiei.
La inceput o sa ti se para greu, dar pe parcurs o sa-ti placa. Si-am invatat ca, daca chiar muncesti pentru un lucru si-l vrei neaparat, il poti obtine, cu ambitie! Deci nu te lasa, sa fii ambitioasa! Pa-pa! happy

4 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Nu este chiar atat de rauwinkingbanuiesc ca ai intrat anul acesta la liceu! Depind mai mult de profil dar in clasa a9a toti profii o sa se poarte frumos cu voi, pentru ca sunteti noi in liceu, nustiti mare lucru despre asta, venind dintr-o scoala generala, sunteti bobocei, o sa fie frumos! Succes!

| Anemona2020 a răspuns:

E super in clasa 9 copi noi fete baietii alta viata e super o sa iti plac te asigur

| NeedForSpeed2013 a răspuns:

Pai incerca sa faci o impresie buna de la inceput. Daca esti mai sociabila si iti faci repede prieteni o sa fie sigur foarte bine.Succes!

| 克里斯提 a răspuns:

Cred ca este mai bine ca in generala cu toti prostii laughing