| Mely_6882 a întrebat:

Hey TPU!happyVoi ce parere aveti despre unguri? Sau aveti prieteni care sunt unguri?

Răspuns Câştigător
| Bondgirl_7645 a răspuns:

Am foarte multi prieteni unguri si sunt ca toti ceilalti prieteni de-ai mei: amabili si deschisi. Deci am o parere foarte bunawinking

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Eu am rude laughing
si eu sunt o cincime unguroaica.dar nu se vede si nici nu as vrea sa sevada.totusi...sunt si ei oameni.desi sunt cam rai majoritatea

| fluturas a răspuns:

Nu am o parere deosebita, si da am prieteni unguri

| Castorul a răspuns:

Sunt oameni si oameni. Am prieteni unguri, care sunt oameni de nota 10+, dar cunosc si specimene pe care am vrut sa le iau la bataie big grin
Dar asta e, padure fara uscaturi nu exista, cel mai bine e sa ii "filtrezi" la fel cum faci cu toti prieteniisa vezi care sunt de calitate si care nu. Eu asa am facut si nu regret happy

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Eu sunt jumatate unguroaica, jumatate moldoveanca, dar locuiesc in Constanta laughing
Eu zic ca-s de treaba, nu altahee hee Nu ca ma laud, dar suntem ok laughing Profii isi cam permit sa glumeasca pe tema asta si ma face sa ma simt putin prost, dar imi revin si o iau ca pe o gluma.
Voi romanii sunteti bengosi laughing) Haide mha ca si eu sunthee hee

| MMihai a răspuns:

Sunt mai multe categorii de unguri, nu trebuie luați cu toții, la grămadă.
Despre Laslo Teckeș sau cum se scrie numele lui ăsta, regret că nu l-au ucis încă, din 1989, că era mult mai bine, dacă îl lichidau de atunci.
Am avut și cunoștințe unguri, normal.
Sunt oameni ca toți oamenii și nu este pădure fără uscături!