| Katherineeeeeeee a întrebat:

happy voi ce ziceti? ce sa aleg intre profil de contabilitate si profil de design vestimentar?

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Alege-ti ce iti place! Ma bine o slujba potrivita tie decat o slujba unde nu te pricepi sau nu iti place.

| SAMM0603 a răspuns:

1. ce iti place tie cel mai mult
2. la ce te pricepi cel mai bine
3. in caz ca amandoua iti plac, eu as alege design chiar daca la inceput te vei chinui sa ai mare succes..pe viitor munca ta sa fii platita foarte bine.
Sarbatori fericite.

| NoSmile a răspuns:

Ceea ce iti place cel mai mult. eu sunt la profil de contabilitate si e foarte greu, in clasa a9a este foartaa multa teorie care trebuie invatata(daca nu o inveti nu o sa te descruci). O sa inveti sa folosesti documentele, sa incadrez elementele patrimoniale in ''activ'' si ''pasiv'' care la randul lor sunt impartite in grupe si acele grupe in subgrupe. insa, nu iti ''da mura in gura'' unde se integreaza fiecare!

| LolaLollita a răspuns:

Daca ai inclinatie spre desing, designul vestimentar.

| Resurrection a răspuns:

Alege varianta care iti place si care crezi ca ti se potriveste si bineinteles la care te pricepi.winking