| DyDy_3450 a întrebat:

Hey TPU... vorbesc cu un baiat de 1 luna si ceva doar prin mesaje ne-am cunoscut pe facebook.
el mi-a zis ca ma place dar nu m-a sunat niciodata si nici nu mi-a cerut sa ne vedem
eu ma inteleg bine cu el...din ce scrie imi dau seama ca este un tip f ok...
.Nu stiu ce sa fac...sa mai vb cu el?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteleg ca nu va cunoasteti in realitate...deci las-o balta laughing
E mai bine sa socializezi cu oameni pe care ii cunosti IN REALITATE, nu pe net. E cel mai bine si cel mai sigur.
Eu zic sa nu mai vorbesti cu el, pentru ca, practic, nu stii nimic despre el. Daca vrei prieten, iesi din casa si socializeaza de-a binelea. Pe internet suntem mult mai "vorbareti" decat in realitate. Ne trasformam in ceva ce dorim sa fim, dar NU SUNTEM!
So, la treaba! ia-ti rolele/bicicleta si poate vei da peste vreun baiat dragutlaughing Glumeambig grin Pe bune acum, du-te in parc cu amicii, la un film, la un concert etc. Incearca sa cunosti cat mai multi oameni!big grin

bafta!