| mady66dxp a întrebat:

Hey TPU:vreau sa-i cumpar prietenei mele un cadou de ziua ei dar nu stiu ce ...nu o cunosc de foarte mult timp stiu ca-i plac filmele, sa-i iau un DVD? funda

Răspuns Câştigător
| criss:) a răspuns:

Iti recomand cartea sau DVD-ul filmului ''P.s:I love you'', sau DVD-urile filmelor ''A walk to remember'' si ''The notebook''...sunt foarte frumoase...p.s:''The notebook''are final fericit.
Ai mai putea sa ii cumperi un jurnal cu cheita si un pix dragut.happy

2 răspunsuri:
| FlOwErPoWeR a răspuns:

Eu o sa-ti enumar mai multe, dar tu nu i le dai pe toatelaughing
o bluza(sau orice haina), o esarfa, o ciocolata, o cutie cu bomboane, un joc, o carte, o cana cu la multi ani scris pe ea, un breloc, o perna cu model, o pusculita, o cutie pntru bijuterii, o jucarie de plus, o bratara, un lantisor si cu pandantiv, joc monopoly, anti-monopoly, insigne, ceas de mana sau de perete...
mai vezi tu...
Sper ca te-am ajutat!
scuze ca am mai pus acest raspuns inca o datacrying
bye:X!

| LoveAnime4ever a răspuns:

Da! Si ar trebui sa o intreb asa la misto ce filme ii plac si cate DVD-uri cu filmele ei le are. Sigur merge.Si nu uita sa ii iei si ceva dulce care ii place nespus de mult + un lantisor sau o bratara pe care scrie "Friends " sau "I Love You "

Sper sa iti fie de ajutor! Funda? :d