| menUU a întrebat:

Hey TPU... Vreau sa imi cumpar frog(ma rog e partener cosmote deci tot cam aia e)si as vrea sa imi activez si netu' si din cate am inteles trebuie sa incarci cu minim 4 euro si eu as vrea sa incarc cu 5-6 euro acum nu stiu cat o sa ma coste.cat costa o cartela de 5 sau 6 euro? Si app am inteles de o prietena care are frog, ca la activarea netului nu stiu ce acte iti da... e adevarat.adica e de umblat?

1 răspuns:
| lavi_3729 a răspuns:

Aici gasesti toate informatiile de care ai nevoie. Si poti sa incarci cu cat vrei...;)
http://www.cosmote.ro/......epaid.aspx