| angel28 a întrebat:

Vreau sa imi iau o tigara electronica din Bacau.Ce model ar trebui sa aleg mai bun si de unde ar trebui sa imi iau? Ma lasa daca am 15 ani?happy Merci anticipat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este fumat, se numeste vapat deoarece se inhaleaza vapori, si nu este interzis minorilor deoarece nu este nociv organismului. Daca prin absurd nu te-ar servi te duci cu o cunostinta, prieten vecin care sa fie major si se rezolva problema.

| angel28 explică (pentru corbulalbrosu):

Aveti vreo idee care model e mai bun?

3 răspunsuri:
| g00dmorning a răspuns:

Nu te lasa daca ai 15 ani. Fumatul e interzis persoanelor sub 18 ani.

| mius a răspuns:

Te lasa sa iti cumperi tigare electronica, ii spui si tu ca ai 18 ani.