| antoniaidk a întrebat:

vreau sa stiu cam in cat timp iese din sange substanta aceea daca fumezi,cred ca stiti la ce ma refer,dar nu stiu cum se cheama.
dau funda, mersii >:

Răspuns Câştigător
| xutza a răspuns:

Ba sa stii ca da. in primele 24 de ore de la ultima tigara fumata nivelul de monoxid de carbon creste happy dar dupa 24 de ore revine la normal. nicotina iese in 5 zile din sange. mi s-au facut analize pentru ca aveam apendicita cronica si mi s-a zis ca fumez cam mult

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistit nu te prinde nimeni la analizele de sange ca fumezi

| antoniaidk explică (pentru suntserios):

*linistita rolling on the floor

| xutza a răspuns (pentru suntserios):

Ba sa stii ca da. in primele 24 de ore de la ultima tigara fumata nivelul de monoxid de carbon creste happy dar dupa 24 de ore revine la normal. nicotina iese in 5 zile din sange. mi s-au facut analize pentru ca aveam apendicita cronica si mi s-a zis ca fumez cam mult

| xutza a răspuns:

Dupa 5 zile dispare total nicotina