| SunshineLove14 a întrebat:

Unde pot obtine cartile: Damnare(Fallen), Ratacire si Pasiune de Lauren Kate in format digital?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta este postata de ceva timp....ai gasit ce cautai? Daca nu, pot sa iti vand eu Damnare pentru ca am cumparat-o vara trecuta si o am in perfecta stare.

| SunshineLove14 explică (pentru anonim_4396):

Da, am gasit Damnare. Multumesc, oricum. happy

| Aplix a răspuns:

La o biblioteca pe Internet. Poftim:http://www.libris.ro/? gclid=CKS4rfzy9K8CFUVc3wodCxFvXA

Astept Funda+Vot. :D

| SunshineLove14 explică (pentru Aplix):

Eu caut in format digital. Pe acel site pot sa le cumpar, nu sa le citesc.