| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu niste replici rautacioase pentru o fata care rade de mine pentru ca port ochelari sad (ea este mai pitica si cam grasa).

Funda

3 răspunsuri:
| RagingZeus a răspuns:

Ea continua sa iti vorbeasca cum iti vorbeste pentru ca si tu ii dai atentie, stii? Raspunzand ii vei da si mai multe motive de a continua.

Oricum poti doar sa faci apropouri la fizicul ei, si ca de ce comenteaza ea cand arata cum arata. chestii de genul.

Mult succes.

| Georgy98 a răspuns:

Nu o mai lua in seama, indiferenta doare mai tare! Cel mai bun sfat!

| joujoux a răspuns:

Toata lumea a intalnit pe cineva rautacios happy..Nu stiu.Eu in locul tau i-as zice "si picioarul tau cantareste mai mult decat mine"laughing