| Iüℓÿsca a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri noi daca se poate de orice fel. Funda si vot.

Răspuns Câştigător
| firelord66 a răspuns:

Alege de aici http://www.yahoostatus.ro/statusuri.php

1 răspuns:
| Deea3 a răspuns:

Buna!
1.Nicio cauza nu e pierduta daca inca mai lupta unu pentru ea.
2.desteptii sunt destepti nu pentru ca s-au nascut asa ci pentru ca au invatat sa invete.
3.prietenia este un ocean pe care multi vor sa-l treaca dar pan` la malul celalalt majoritatea se-neaca.
4.Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fiu mereu cu o treapta deasupra lor.
5.Cand doi se cearta al treilea e martor.
6.prietenul adevarat este cel care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent, si va fi alaturi de tine in viitor.
SPER CA ITI PLAC. fundoi?