| InViataReala a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru fete fitoase.Ma ajutati?
Funda pentru cele mai frumoase.

Răspuns Câştigător
| VampireBlood a răspuns:

Fitze,gesturi si tupeu for my B. dusmanu' meu!(creatie proprie)

5 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Pentru fete fițoase raised eyebrows

| Buburuza2222 a răspuns:

Fite, gesturi si tupeu asta e talentul meu, pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine, stiu sa-nvart totul in loc, dobor prostii dintr-un foc...

| InViataReala explică (pentru Buburuza2222):

Bubutuza2222 super statusullaughinglaughing

| tedycrisstedycriss a răspuns:

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat.

"Dacã-ti atingi propriile teluri, vei gãsi prieteni falsi si dusmani adevãrati. Nu are importantã, tu realizeazã-le.

O vezi cum pleaca, cu ochii goi. Esti prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi.

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

Incerci sa pari bagabont dar pe interior esti mai sensibil decat mine ---te ador!

Nu-mi pare niciodata rau cand imi vad fostul prieten cu altcineva, mama mi-a spus mereu sa dau jucariile vechi cui nu le poate cumpara!

Nu sunt rea sunt smecherita de baieti eu sunt iubita hai sa facem o-ncercare sa vedem care pe care!?

Its' time for "I don't care"."

Nu te bucura ca-ti zambeste, eu sunt fetita lui si doar pe mine ma iubeste!:X

^Am un zambet fals, pe care toata lumea`l crede. O fac doar sa-i arat fraierului ce pierde!

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompieri! "

Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara:X

Peste toate o sa trecem cu capu`sus__Ne avem una pe alta SI asta`i mai presuslove struck

Zambetul este accesoriul meu preferat.