| Maria_8259 a întrebat:

vreau si eu sa va intreb >ceva:" :
Un bun prieten de al meu a plecat cu scoala pe 3 zile pentru ca are meci de fotbal maine...Credeti ca ar fi dragut sa ii tr un sms de incurajare?tongue
Si daca da ce ar trebui sa scriu in sms?
P. S. suntem prieteni de 4 anitongue:!(precizez doar amici)

5 răspunsuri:
| PeStraziGoale a răspuns:

Da ar fi normal sa-i dai un msj de incurajare. Spune-i,, Iti urez succes maine`` sau chestii d`astea.

| hiphopbeatz a răspuns:

Succes,bai asta, maine la meci!

| anamaryya_9939 a răspuns:

Bafta la meci... din partea anei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Bafta la meci! Cand sarbatoriti victoria, sa imi opriti si mie niste bere! Faceti-i praf! "
Ce altceva i-ai putea scrie, dat fiind ca sunteti prieteni de 4 ani.

| alinush007 a răspuns:

Zii si u buna, bafta la meci, te pup:* si atat