| GeogiiMwa a întrebat:

Vreau si eu statusuri gen : Mai bine originala si defecta, Decat ca tine, o copie perfecta happy Dau funda raspunsului cu statusurile care imi plac happy

Răspuns Câştigător
| Blackyuu a răspuns:

Este treaba Mea Pe cine iubesc.Este treaba mea cu Cine Vorbesk.Crede-ma,Nu ma Intereseaza Ce vrei sa-mi Spui nu Prea Conteaza

*"Vezi tu scumpo, o fi stat si cu tine...stiu...stiu si ca poate a ars`o cu altele. Dar el are o fata.si pentru el, fetita lui e cea mai importanta.

*O singura privire; Si e de ajuns ca ea sa devina; O dureroasa amintire

* Nu ma crezi in stare? nici O problema.Nu ma cred nici eO. da` fereshte`te de ziua in care O sa prind tupeu

*""Poate intr'o zi ai sa vezi...ca n-ai stiut sa ma apreciezi.si vei vrea sa te intorci la mine. dar atunci am sa fiu prea departe de tine

*sunt fata de pus in rama nu ca orice panarama

**si uite asa. special pentru tine.ca sa vezi ca mi-e mult mai bine fara tine langa mine

*nu stiu cum sa-ti explic. dar vorbele tale. NU ma ating"/

*Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca… dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta

*Ma uit la 'el' si nu`mi pasa. Poate ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa ma iubeasca

*zambetul inocent de pe fata mea sterge zambetul fals de pe fata ta

*fata de ceilalti esti mai aparte si`ti voi intinde mana doar ca sa te dau la o parte

*are impresia ca eu stau sa il astept... dar de fapt eu ma indepartez incet...se uita atent.ma priveste cu regret,, asupra mea numai are nici un efect

*unii pot sa uite ce ai facut pentru ei... ce le-ai spus... dar niciodata ce i`ai facut sa simta

*"Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau!

**Unii oameni cred gresit ca opusul dragostei este ura, cand de fapt este
indiferenta! "
E genu' de fată care ştie ce vrea dar nu o să ştii niciodata ce e în inima sa.

E atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata.

Esti raspunzator pentru cum se-mbraca, motivul pentru care ar iesii noaptea pe strada, tu influentezi felul in care se poarta, ca tot ce face e pentru ca tie sa-ti placa.

Spui ca e pustoaica si nu-ti place asa, dar asa cum e ea ti-a furat inima. Cat vrei tu sa pari de gigolo cand ii vezi ochishorii iti piere chefu` de`a face misto.

De obicei te duci in cluburi de noapte.crezi ca masina ta ma da pe spate? parfumul greu pluteshte in aer, acesta este portret robot de fraier.

.Ai vrea s-o ai mereu cu tine, Stii bine ca prea mult nu tine, E pustoaica rau, e greu. Vrei s-o faci de casa, ai tupeu!

Si zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul ei minunat dar nici azi nu s-a inventat un baiat care merita tot ce are ea de dat!

Nu mai e Ea Fetita ce tacea! Astazi iti spune PA, ieri poate'i pasa.

TotsSi baietii dupa` tine zbiaraa Ca ai cu ce esti criminala?

Ştie să danseze, ştie cum să procedeze ştie să te ruineze, să te bulverseze să te amendeze, să iţi demonstreze că nu are cum să nu te intereseze.

N`am impresii`n cap`! Nu sunt figuranta`! Si daca` esti cumva` de alta` parere`. Chiar` nu ma intereseaza` punctu` tau de vedere`!
vise spulberate

Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.•°

» E aşa minunat când cineva îţi cunoaşte defectele şi te place tocmai pentru ele! ♥

Uneori, îmi place să testez oamenii. Nu pentru că nu aş avea încredere, ci pentru a vedea cât de mult ţin ei la mine. ♥

• E aşa frumos când călătoreşti noaptea şi este cineva care stă treaz doar ca să te aştepte. ♥

Dacă voi cădea în incercarea mea de a-mi îndeplini visele...Nu-i nimic. Pentru că voi invăţa din nou să zbor.

» Zâmbeşte. De ce? Pentru că poţi! ♥ =D

» Dacă-ţi zâmbeşte, nu înseamnă neapărat că te place.

~ Uneori, când asculţi o melodie tristă şi priveşti în jurul tău, îţi imaginezi întreg videoclipul...

Viata n-are maini, dar tot ne mai da cate-o palma.

Fa-ti prieteni noi, dar nu-i uita pe cei vechi!

Ca sa fi fericita iti trebuie putine lucruri, Important e sa le ai!

Unii oameni nu realizeaza uneori cat de mult ti la ei si ca ai fi dispus sa iti dai viata ca ei sa fie fericiti.

Sentimentele sunt cea mai dura arma!

Pastreaza copia,Dar nu uita originalul

Cand iubesti pe cineva nu e pentru ca asa vrei,ci pentru ca asa simti...
Te crezi in stare să mă poţi judeca? Înceară, dar mai intai fă o analiza având ca subiect de studiu persoana ta!

Moartea nu e trista. Trist este faptul că mulţi oameni nu trăiesc cu adevarat.

Faima existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti.

Lasati-ma sa fac si bune si rele,dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

Te gandesti, Aberezi, Trezeste'te, prea frumos visezi.

Lasa timpu sa treaca, poti sa faci treaba sa mearga.Nu te grabii, vei reusi.

Vreau o viata nouaa! Si de restul` caramele!

Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele.

Teoria zambetului:Ingerii nu plang.

Realitatea bate platourile de filmate.Ce grea e viata fara efecte speciale.

Viata`i frumoasa.Asta cand o privesti din unghiul potrivit!

Chiar daca unii nu ne lasa sa traim, privim inainte si ironic le zambim

Ai patruns vreodata dincolo de curcubeu ca sa vezi daca e colorat si-n partea cealalta?

Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.x

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

Chiar daca el nu o sa-mi mai spuna " noapte buna" sau p strada "buna", am prietene care ma suna sa-mi spuna " Fata, esti de 1000 de ori mai buna decat aia pe care o suna ":-J

Spui ca nu mai sunt la fel, ca m-am schimbat, dar de fapt n-ai ajuns sa ma cunosti cu'adevarat.

Traiesc intr-o lume de vis, in care totul e permis.

Nu te teme niciodata de umbre, ele arata doar ca exista lumina în apropiere!

Poate m-am schimbat sau poate doar m`am saturat.

º"Din 10 prieteni, 5 sunt adevarati si la o problema inca 2 fac pasi."º