| Roxyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a întrebat:

vreau si eu un site cu o poza asa : initiala la facebook dar sa fie in forma de inimioara puppy dog eyes va roog e urgent cine ma ajuta ii dau funda + vot va rog fooarte mult big hug. Multumesc!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E buna asta?happy file:///D:/poze/felicitare-inimioara-fata.jpg
pup.

| Roxyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy explică (pentru anonim_4396):

Nu e bun nu imi da niciun link scrie tu linkul corect

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy):

Pai fa aslbastru tot scrisu acesta : File:///D:/poze/felicitare-inimioara-fata.jpg. si apoi dai copy paste la www. dara fara sa pui www! si apoi dai enter;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

File:///D:/poze/felicitare-inimioara-fata.jpg