| Liniutzzaaaaaa a întrebat:

:X:X [fundita :X] Ce telefon imi recomandati? Ceva cu camera de min 5 megapixeli, tastatura de aia cu multe butoane [ chiar nu mai stiu cum se numealaughing], 3G, ceva mai sofisticat, ceva gen nokia e72 dar nu prea imi place modelu'...

Mersii mult! :X

Răspuns Câştigător
| LoveAngel223 a răspuns:

Pai sincer eu tias recomanda din toate punctele de vedere un Nokia e72 si eu vreau sa imi iau si am avut multe telefoanele performante iclusiv si Iphone si multe alte telefoane performante si parerea mea este ca Nokia e72 are toate calitatile. are un design ff frumos este subtire in comparatie cu Nokia e63 camera este ff buna si tastatura este chiar f buna si mai ales acel touchpad care este chiar cool deci is merita toti bani si un Nokia n97 este bun dar din multe auzite nu este chiar asa de bun touchscreen acum depinde si pentru ce vrei daca vrei ...nokia n97 are 5 megapixeli iar camera are lentile Carl Zeiss optics

aici sunt comparate Nokia n97 si Nokia e 72 http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2831&idPhone2=2615

5 răspunsuri:
| Landied a răspuns:

Black Berry

| LoveAngel223 a răspuns:

Sau daca te mai intereseaza este un telefon facut de romani se numeste Allview si are 3. 2 megapixeli si este qwerty dar nu se compara cu Nokia

| EsarfaRozZ a răspuns:

Eu am Nokia C3[ap, tastatura aia se numeste QWERTY] si sunt foarte multumita de el...chiar daca are doar 2 megapixeli camera...nu folosesc telefonul pepost de camera foto, am aparat pentru aceste lucruri. qwerty mai au Nokia e71 e63 si mai multe, dai si tu un search pe google si vei aflabig grin

| TeoDreamy a răspuns:

3G! telefon mai sofisticat...big grin

| shadow_1627 a răspuns:

Parerea mea! Samsung Galaxy