| denisuca_7128 a întrebat:

Hey! trebuie sa facem planul pentru saptamana aia altfel. imi puteti spune ce activitati am putea face?

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Buna denisa! nu mai asculta la,, persoanele'' astea care-ti raspund asa in,, sictir'', ei incearca doar sa faca cat mai multe raspunsuri pentru concursu' cu tricouri. Nu-i baga-n seama. Deci, eu nu am inteles niciodata de ce se face,, planul saptamanii altfel'' acum, deoarece saptamana altfel fiind undeva peste cateva luni. Oricum, o sa fie vara, daca nu ma insel. Propune-le vizite la muzel, la cinema, plimbari prin oras, la gradina zoologica, excursie undeva la munte, la mare, depinde. Sunt foarte multe idei. Bafta

| Xennofull a răspuns:

Excursii,vizionat filme, plimbari..activitati in colectiv..iesire la iarba verde.

| Ramona000 a răspuns:

Picnic,muzeu,circ,teatru,cinema,excursii