| jaceline a întrebat:

Hey unde se gaseste ulei de argan la farmacie? si cam cat ar costa? la ce ajuta uleiul de argan pentru par? funnda*va pup

Răspuns Câştigător
| Marinuca a răspuns:

Buna,uleiul de argan este super bun ajuta parul sa creasca si ii da o stralucire super faina, intareste firul de par ca sa nu mai cada si costa in jur de 60 de lei eu imi iau mereu e super super bun ai sa vezi FUNDA?
Gasesti in farmacii

| jaceline explică (pentru Marinuca):

E foarte scump....si nu da de mai putin? adica daca cer de 10 lei cat mi-ar da... oare happy

3 răspunsuri:
| beautifullie a răspuns:

E pentru regenerare, pentru par uscat, care se rupe. de obicei e folosit de fete care isi indreapta parul cu placa des

| dora86 a răspuns:

Buna, iti recomand sa achizitionezi uleiul de argan de pe net, e si mai ieftin si mai bun decat in farmacii. Iti pot recomanda un site, www.arganic.ro, au ulei de argan in ambalaje de diferite cantitati. Mi se pare ca cel mai ieftin e la 40 ml la 35 lei. Succes!